
Екі компонентті сабы бар "Велюр" білікшесі, 250 мм, түгі 4 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, жүн Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик Matrix "ВЕЛЮР" 80663 екі компонентті бюгель 6 мм, қадасы 4 мм жүннен және полиакрилден жасалған, ені 250 мм және диаметрі 48 мм, материалдардың жұқа жағылуын қамтамасыз етеді, сондықтан лактармен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Қысқа түкті тон едендерді және тегіс сүректі әрлеу кезінде мінсіз көмекші болады. Үлбірдің құрамындағы полиакрилдің арқасында роликтің пішінге төзімділігі және агрессивті заттарға төзімділігі артады, бұл оны жабынның барлық түрлерімен қолдануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Роликтің ені 250 мм, диаметрі 48 мм, сондықтан ол үлкен аумақтарды бояуға жарамды. Жылдам босату жүйесі тазалау немесе ауыстыру үшін роликті бөлшектеуді жеңілдетеді. Шығыршықтың бюгелде еркін айналуы боялатын бетке ЛБМ-ның барынша мүмкін қайтарылуын қамтамасыз етеді. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, сондықтан қарқынды пайдалану кезінде де қабыршақтанбайды. Тонның шеттері өңделген және оның тігісі жоқ, соның арқасында ролик бетінде қалдық қалдырмайды, біркелкі бояуды қамтамасыз етеді. Мырышталған бюгель коррозияға ұшырамайды, яғни ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 318 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 264 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил, жүн |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032706 |
- Бағасы: 1 352 ₸

