
INGCO INDUSTRIAL 185х20 мм 60Т ағашқа арналған аралау дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Вольфрам карбидінен жасалған карбидті тістермен жабдықталған.
INGCO CS18518, CS18528, CS18568 үлгісіндегі дөңгелек аралар үшін жарамды.
Өнім желісі: INDUSTRIAL
Түрі – ағаш бойынша;
Мақсаты: Таза рез;
Сыртқы диаметрі: 185 мм;
Отырғызу тесігі 20 мм;
Жиынтықта редукциялық сақиналар 16 мм;
Тістердің саны – 60Т;
Керфтің ені – 2.2 мм;
Max айн/мин – 8200.
Салмағы: Нетто – 0,270 кг., Брутто – 0,38 кг.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max айналымдар саны | 8200 айн/мин |
| Бренд | INGCO |
| Таза салмақ | 0.27 кг |
| Диаметрі (дюйм) | 7 1/4 |
| Дискінің диаметрі | 185 мм |
| Тістердің саны | 60 дана |
| Мақсаты | жалған рез |
| Дискінің қону диаметрі | 20/16 мм мм |
| Түрі | ағаш бойынша |
| Керф ені | 2.2 мм |
- Бағасы: 4 815 ₸

