
Ішкі жұмыстарға арналған білікше синтетикалық, екеуімен.тұтқамен, 250 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалар 6 мм,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 80661 екі компонентті тұтқасы 6 мм, полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, роликтің ені 250 мм және диаметрі 48 мм болатын синтетикалық ішкі ролик төбелерді, қабырғаларды және ағаш беттерді бояу кезінде пайдалы. Ол кез келген түрдегі лак-бояу материалдарымен жұмыс істеуге жарамды. Полиакрилден жасалған үлбір агрессивті заттардың әсеріне төзімді және пішінін жақсы ұстайды, бұл жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Роликпен ені 250 мм болғандықтан үлкен аумақтарда жұмыс істеу ыңғайлы. Жылдам босатылатын бекіту жүйесі тазалау немесе ауыстыру үшін роликті тұтқасынан оңай алып тастауға мүмкіндік береді. Ролик жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді, себебі ол еркін айналады және кептелмейді. Үлбір термиялық желімдеу технологиясының арқасында роликке мықтап бекітілген. Жиектері өңделген сапалы, тігіссіз үлбір ешбір із қалдырмай біркелкі жабын жасайды. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға ұшырамайды, ұзақ уақыт қызмет етуге арналған. Екі компонентті тұтқа қолға мықтап тіреледі, бұл жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.265 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032683 |
- Бағасы: 1 081 ₸

