
"Грейтекс" білікшесі, 180 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ролик Matrix "ГРЕЙТЕКС" 80657 қадасы 12 мм полиакрилден жасалған, шығыршықтың ені 180 мм және диаметрі 48 мм, тұтқасы 6 мм, тегіс және кедір-бұдыр текстурасы бар беттерді бояуға дайындау үшін және едендерді, төбелерді және қабырғаларды бояу үшін қолданылады. Полиакрилден жасалған тығыздығы жоғары үлбір еріткіштерге төзімді, сондықтан бояудың кез келген түріне жарамды. Артықшылықтары Жоғары өнімділік — полиакрил жыртылуға төзімді және сапалы бояуды қамтамасыз ете отырып, пішінін жақсы сақтайды. Жұмыстың жоғары жылдамдығы — ені 180 мм және диаметрі 48 мм ролик үлкен беттерді тез бояйды. Бірнеше рет пайдалану — жылдам босатылатын бекіту жүйесі роликті бюгельден оңай алып тастауға мүмкіндік береді, сондықтан қажет болған жағдайда оны ауыстыруға немесе тазалауға болады. Бояудың максималды қайтарымы — ролик бояу кезінде жабыспайды, металл штангада еркін айналады. Термиялық желімделген үлбір, тіпті жиі пайдаланылса да, шығыршықтан қабыршақтанбайды. Жиектері өңделген жіксіз үлбір — ролик бетінде қалдық қалдырмайды, біркелкі бояуға кепілдік береді. Мырышпен қапталған жабын — бюгель коррозияға ұшырамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032652 |
- Бағасы: 740 ₸

