
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық білікше екі компонентті тұтқамен, 180 мм, қада 18 мм, D 48 мм, D тұтқалар 6 мм,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік жұмыстарға арналған Matrix 80654 синтетикалық ролик ені 180 мм, диаметрі 6 мм екі компонентті тұтқасы, полиакрилді қадасы 18 мм, ролик диаметрі 48 мм, бедерлі және кедір-бұдыр беттерді бояуға арналған. Полиакрилден жасалған түктер су негізіндегі бояулар мен еріткіштері аз бояулар үшін жарамды. Артықшылықтары Полиакрилден жасалған үлбір пішінді жақсы ұстайды, тозуға және жыртылуға төзімділікке ие, бұл түстің жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Ұзын қадасы бар 180 мм кең ролик қасбеттерді бояумен жылдам жұмыс істейді, жұмыс процесін жылдамдатады. Екі компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді — шебер ұзақ жұмыс істегенде де шаршамайды. Жылдам босатылатын дизайн роликті тұтқасыз тазалауға мүмкіндік береді және оны жаңасына ауыстыруды жеңілдетеді. Еркін айналуының арқасында ролик өңделетін бетке бояудың максималды қайтарылуын қамтамасыз етеді. Термиялық желімделген үлбірлер созылудан қорғалған, тіпті бірнеше рет пайдаланған кезде де роликтен қабыршақтанбайды. Үлбірде тігістер жоқ, бүйірлерінде өңделген, сондықтан қасбетте жолақтар мен жолақтар қалмайды. Мырышпен қапталған бюгель коррозияға төзімділігі жоғары болғандықтан құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 225 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.218 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032638 |
- Бағасы: 1 027 ₸

