
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ролик, 180 мм, қадасы 18 мм, D 38 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ролик MTX 80629 полиакрилден жасалған қадасы 18 мм, роликтің диаметрі 38 мм және ені 180 мм, бюгелі 8 мм, үйлердің, жапсаржайлардың және т.б. сыртқы қабырғаларын әрлеу үшін қолданылады. Оның ені үлкен аумақтарды өңдеуге мүмкіндік береді, ал ұзын қада тіпті өрескел беттерді жақсы бояйды. Артықшылықтары Полиакрилді үлбір агрессивті ортаның әсеріне қарсы иммунитетке ие, сондықтан оны су дисперсиясымен де, химиялық еритін бояулармен де қолдануға болады. Полиакрилден жасалған қаданың жақсы қалыпқа төзімділігі жұмыс сапасын жақсартады, ал оның тозуға төзімділігі мен үзілу жүктемелеріне төзімділігі роликтің пайдалану мерзімін арттырады. Роликтің еркін айналуы бояу алмасуды жақсартады. Термофузия технологиясын қолдана отырып, үлбірдің бекітілуіне байланысты ролик деформация мен қабыршақтану қаупінсіз бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Шубаның жіксіз құрылымы бар, ал оның шеттері өңделген, бұл боялған бетте ақаулардың болмауын қамтамасыз етеді. Жылдам босатылатын конструкция роликті бірнеше секунд ішінде ауыстыруға және тұтқадан бөлек тазалауға мүмкіндік береді. Мырышпен қапталған бюгельдің арқасында құрал тоттан қорықпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 38 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996027708 |
- Бағасы: 613 ₸

