
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ролик, 180 мм, қада 18 мм, D 36 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ролик Matrix 80886 полиакрилден жасалған қадасы 18 мм, бюгелі 6 мм, шығыршықтың ені 180 мм және диаметрі 36 мм сылақ, кірпіш, бетон, гофрленген металл, ғимараттардың сыртқы қабырғалары және басқа да текстуралық беттерді сырлауға арналған. 18 мм ұзын қадалы үлбірлі жабын дөрекі және өңделмеген жерлерді бояу материалдарын шашпай-ақ сапалы бояуға мүмкіндік береді. Роликті кез келген бояумен қолдануға болады, себебі ол еріткіштерге төзімді полиакрилден жасалған. Артықшылықтары Өлшемі 180 x 36 мм — роликпен үлкен аумақтарды бояуға ыңғайлы. Жылдам босату қосылымы — роликті тазалау үшін немесе тұтқаны басқа роликтермен пайдалану үшін өзгертуге ыңғайлы. Роликтің еркін айналуы — ролик бояу кезінде ұсталып қалмайды, бояудың барынша жоғары және біркелкі қайтарылуын қамтамасыз етеді. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген — мұндай шешім бұйымның деформациялануын және мерзімінен бұрын тозуын болдырмайды. Жіксіз құрылымы және өңделген жиектері бар үлбір — ролик бетінде ешқандай қалдық немесе тік жолақ қалдырмайды. Мырышпен қапталған бюгель — коррозиядан сенімді қорғаныс бұйымның мерзімінен бұрын тозуын болдырмауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800035004 |
- Бағасы: 723 ₸

