
Тұтқасы бар бұрыштық білікше, түгі 12 мм, D 75 мм, D тұтқалары 6 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік және ішкі сырлау жұмыстары үшін диаметрі 75 мм, диаметрі 6 мм және 12 мм қадасы бар MTX 80680 бұрыштық ролик қолданылады. Полиакрилді тон жабынның түріне қарамастан жоғары сапалы бояуды қамтамасыз етеді. Үлпілдек қаданың арқасында ролик бояуды жақсы сіңіреді және ұстайды, сондықтан ол тіпті тегіс емес беттерді де жеңе алады. Ойластырылған бұрыштық пішін жету қиын жерлер мен бұдырларды бояуды жеңілдетеді. Артықшылықтары Полиакрил роликтің тозуға және жыртылуға төзімділігін қамтамасыз етеді, сонымен қатар оның пішінге төзімділігін жақсартады, сондықтан ролик ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Білікшенің тысы сырылған және жиектері бойынша өңделген, бұл бояу сапасын арттырады. Бедерлі тұтқа сырғып кетпестен ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді, сонымен қатар ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады. Ролик бугельде еркін айналады, бұл бояулар мен лактардың бетіне қайтарылуын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 440 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.188 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 75 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996040462 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

