
Ауыстырылатын шағын ролик, "Велюр", 150 мм, қада 4 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, жүн MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын шағын ролик MTX "VELOR" 80617 ені 150 мм, жүн үйіндісі 4 мм, диаметрі 16 мм, диаметрі 6 мм бюгельдерге жарамды. Ол тегіс беттерде сырлау жұмыстары үшін ұсынылған. Шағын ені жету қиын жерлерді өңдеу үшін роликті пайдалануға мүмкіндік береді. Білікшенің тысы велюрдан жасалған, оның талшықтары лак-бояу материалдарын шашырамай және дақ қалдырмай таратады. Түктің биіктігі мен тығыздығы ЛБМ-ді бетіне жұқа қабатпен жағуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Табиғи жүннен жасалған қысқа ұзындықтағы қадасы бар тығыз үлбір бояудың жоғары сапасын қамтамасыз ете отырып, бояу материалдарын бетіне мүмкіндігінше жұқа етіп таратады. Тонның материалы біркелкі құрылымға ие, ол тегіс беттерді бояуға өте ыңғайлы, өйткені ол біркелкі сапалы қабат жасайды. Бояғыш материалдардың агрессивті компоненттеріне төзімділігіне байланысты роликті кез келген лактар мен эмальдармен қолдануға болады. Термиялық желімделген үлбір деформацияға төзімді және бірнеше рет қолдануға төзімді. Роликтің жақсы бояу алмасу қасиеттері жұмысты жеңілдетеді және бояу материалдарын тұтынуды азайтады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил, жүн |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027609 |
- Бағасы: 245 ₸

