
INGCO Пластикалық құралдар қорабының жинағы 3 дана/ Өлшемі: 14"+17"+20"
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құралдарға арналған 3 пластик жәшіктен тұратын жинақ: 14"+ 17" + 20"
14" Өлшемі: 356 мм (14") * 168 мм (6,6 ") * 160 мм (6,3")
17" Өлшемі: 436 мм (17") * 220 мм (8,7 ") * 205 мм (8")
20" Өлшемі: 508 мм (20") * 296 мм (11,7 ") * 261 мм (10,3")
Материал: PP
Металл ілмек
Беріктігі жоғары тұтқа
Үш сақтау бөлімі бар үстіңгі қақпақ
Масштабтау функциясы бар жоғарғы қақпақ
1 данадан тұрады. пластикалық науа
Заттаңба бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Биіктігі | 261 мм мм |
| Ұзындығы | 508 мм мм |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | аспаптар үшін: |
| Жылжымалы сөрелермен | Жоқ |
| Жылжымалы секциялармен | Жоқ |
| Науалармен бірге | Иә |
| Форма-фактор | ұйымдастырушы |
| Ені | 296 мм мм |
- Бағасы: 18 100 ₸

