
Ауыстырылатын шағын ролик, "Нейлон Про", 70 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиамид MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
12 мм қадасы, ені 70 мм және ролик диаметрі 16 мм полиамидтен жасалған MTX "НЕЙЛОН Профи" 80603 шағын ауыстырмалы ролик диаметрі 6 мм бюгельдерге жарамды. Ол шағын аумақтарды және жету қиын жерлерді бояуға арналған. Ролик суда дисперсиялы, сондай-ақ органикалық еритін бояулармен бірге пайдаланылуы мүмкін. Полиамидтен жасалған тон максималды тозуға төзімділікке ие. Артықшылықтары Қаданың ұзындығы 12 мм — ролик кедір-бұдырларды жақсы бояйды, яғни ол тегіс беттерге ғана емес, сонымен қатар кедір-бұдыр беттерге де жарамды. Тозуға және үзілу жүктемелеріне төзімділік — тон пішінін жақсы ұстайды, ұзақ уақыт қолдануға шыдайды. Бояудың сіңімділігі мен қайтарымдылығының жоғары көрсеткіші — ролик жұмысты жеңілдетеді және бояудың нәтижесін арттырады. Ролик боялатын бетке түк түсірмейді — жабынның сапасы жоғары болып қалады. Деформациядан және қабыршақтанудан кепілдендірілген қорғаныс — үлбір термиялық желімделген, бұл роликті бірнеше рет қолдануға мүмкіндік береді. Жіксіз тон жолақтарсыз біркелкі боялған бетті алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиамид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027494 |
- Бағасы: 196 ₸

