
INGCO Флейталық сырлаушы қылқалам 100 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені: 100 мм (4")
Майлы негіздегі бояулар үшін
Жоғары сапалы қылшықтар
Бірегей дизайнерлік пластикалық тұтқа
Қылшықтың ұзындығы: 57 мм
Қалыңдығы: 12 мм
Түрлі-түсті жең бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Қылшықтардың ұзындығы | 57 мм |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Түрі | қылқалам тегіс |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Ені | 100 мм мм |
- Бағасы: 1 650 ₸

