
Ауыстырылатын шағын ролик, "Нейлон стандарты", 150 мм, қадасы 9 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиамид MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын MTX полиамидті шағын ролик "НЕЙЛОН стандарты" 80610 ені 150 мм, қадасы 9 мм және диаметрі 16 мм, диаметрі 6 мм бюгельдер үшін жарамды. 9 мм қада тегіс және орташа тегіс беттерді тұтқыр жабынмен бояу үшін өте қолайлы. Полиамидті роликті материал коррозиялық қосылыстарға төзімді, сондықтан оны майлы, силикатты бояулар мен эмальдарды жағу үшін қолдануға болады. Артықшылықтары 150 мм ені кішірек беттерде жұмыс істеуге, түртуге, сондай-ақ үлкенірек роликтерді пайдаланғаннан кейін әрлеуге оңтайлы. Полиамидтен жасалған қада тозуға төзімді, басқа материалдармен салыстырғанда тозуға төзімділіктің максималды көрсеткішіне ие, сондықтан роликті ұзақ уақыт пайдалануға болады. Тон жақсы бояу алмасу қасиеттеріне ие, бұл жұмыс сапасын жақсартады және бояу материалдарын тұтынуды азайтады. Үлбірде тігіс жоқ, сондықтан боялған бет тегіс және тегіс болады. Ролик боялатын бетке түк түсірмейді, бұл жабынның жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Термиялық желімделген үлбір шығыршықта мықтап ұсталады, сондықтан құралды қарқынды пайдаланған кезде де ол кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.029 кг |
| Түктің биіктігі | 9 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиамид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027548 |
- Бағасы: 323 ₸

