
Кедір-бұдыр беттерге арналған синтетикалық шағын-ауыстырмалы білікше, 100 мм, түк 12 мм, D 16 мм, D тұтқалар 6 мм, полиакрил
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын синтетикалық шағын ролик өрескел беттерге арналған MTX 80613 ені 100 мм, ролик диаметрі 16 мм, полиакрилден жасалған үлбірі 12 мм, диаметрі 6 мм бюгельдерге жарамды. Су негізіндегі бояуларды немесе еріткіштері шектеулі бояуларды жағу үшін қолданылады. Оның ұзақ қызмет ету мерзімі бар, жартылай тегіс беттер үшін оңтайлы, бірақ тегіс және өрескел беттерге де жарамды. Артықшылықтары Ықшам өлшемдері жету қиын жерлерде және шағын беттерде роликпен ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ұзындығы 12 мм қаданың арқасында ролик әмбебап модельдерге жатады және бедерлі беттерді біркелкі бояуға қабілетті. Білікшенің тысы тоқылған негіздегі полиакрилден жасалған, оның талшықтары құлап кетпейді және шатаспайды, илектелгеннен кейін пішінін қалпына келтіреді, сонымен қатар бояулар мен лактарды шашырамай және дақ қалдырмай жақсы таратады. Тон роликке термиялық әдіспен бекітіледі, сондықтан ролик бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Роликтің еркін айналуы бояудың бетіне барынша әсер етуін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.02 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027562 |
- Бағасы: 169 ₸

