
Жинақ, "Грейтекс" білікшесі 180 мм, түгі 12 мм, D 36 мм, полиакрил, кювета 260 х 320 мм Ресей Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 84404 жинағы полиакрилден жасалған 12 мм қадасы бар 180 x 36 мм Greatex роликті және 260 x 320 мм ұяшықты қамтиды. Кювета бояуды білікке біркелкі жинауға және таратуға мүмкіндік береді. Полиакрилден жасалған үлбірлі жабын кез келген түрдегі, соның ішінде еріткіш құрамы бар, орташа тегіс беттерде сырлау жұмыстарына жарамды. Артықшылықтары Кювета ені 180 мм білікшелер үшін жарамды. Полиакрилді үлбір жақсы өнімділік қасиеттерімен ерекшеленеді: пішінге төзімділік, тозуға төзімділік және үзілуге төзімділік. Шығыршықты бюгельге жылдам босату оны тазалауды жеңілдетіп қана қоймайды, сонымен қатар тұтқаны басқа ауыстырылатын роликтермен бірге пайдалануға мүмкіндік береді. Роликтің ені 180 мм болғандықтан, үлкен аумақтарды тез бояуға болады. Шығыршық шығыршықтың еркін айналуын және ЛБМ-нің беткі қабатқа барынша қайтарылуын қамтамасыз ететін арнайы конструкцияға ие. Тон Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа бекітіледі, бұл оның бекітілуінің сенімділігін және қабыршақтанудан қорғауды қамтамасыз етеді. Жиектері өңделген жіксіз тон бояудың жолақтар мен іздерсіз біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Роликті бюгель коррозиядан қорғау үшін мырышталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800037336 |
- Бағасы: 1 212 ₸

