
Жинақ, синтетикалық қасбеттік жұмыстарға арналған ролик, 180 мм, қада 18 мм, D 36 мм, РАС, ойық 260 х 320 мм Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 84406 жинағы 260 x 320 мм кюветаны және полиакрилден жасалған 18 мм қадалы, ені 180 мм және диаметрі 36 мм қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық роликті қамтиды. Ролик ғимараттың қасбеттерін, өңделмеген ағаштарды, өрескел сыланған жерлерді, кірпішті, бетонды, гофрленген металды, текстуралық аймақтарды бояуға жарамды. Полиакрил су негізіндегі және еріткіш негізіндегі бояу материалдарымен жұмыс істеуге жарамды. Ұзын түкті тон біркелкі емес жерлерді бояу материалдарын шашыратпай тамаша бояйды. Кювета бояуды жинауға, роликті айналдыруға және сығуға арналған. Артықшылықтары Әмбебап кювета — оны ені 180 мм-ге дейінгі роликтермен пайдалануға болады. Тез босатылатын бюгельді бекіту жүйесі роликті сырғытуды және алуды жеңілдетеді. Роликтің ені 180 мм — ролик үлкен аумақтарды бояуға жарамды. Бояудың бетке шығуының максималды көрсеткіші — ролик металл бюгельде еркін айналады. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа бекітіледі — бұл оның бекітілуінің сенімділігін және шубаның жіксіз құрылымы мен қырқылған жиектерінің қабыршақтанудан қорғалуын қамтамасыз етеді — шығыршық бояуды бетінде қалдық қалдырмай, тегіс қабатпен жағады. Коррозияға төзімділік — мырышталған бюгель шеберге ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 260 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 60 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 36 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800037350 |
- Бағасы: 1 274 ₸

