
Ауыстырмалы білікше, "Велюр", 180 мм, түк 4 мм, D 44 мм, D тұтқалар 8 мм, жүн Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 48 мм, ені 180 мм және тұтқасы 8 мм жүн мен полиакрилден жасалған 4 мм қадасы бар Matrix "VELOR" 80780 ауыстырылатын ролик беттерді әрлеуге жарамды, себебі ол бояуды мүмкіндігінше жұқа қабатпен жағады. Лактармен, соның ішінде агрессивті химиялық заттармен жұмыс істеу үшін ұсынылады. Қысқа қаданың арқасында ролик тегіс құрылымды беттерге оңтайлы сәйкес келеді: едендер мен жылтыратылған ағаш. Артықшылықтары 180 x 48 мм өлшеміне байланысты роликпен үлкен аумақтарды бояуға ыңғайлы. Жылдам босатылатын бекіту жүйесі бар ролик бірнеше секунд ішінде бюгельді орнатуға және одан алуға мүмкіндік береді. Роликте тігіс жоқ, ал шеттеріндегі түктер қырқылғандықтан, бояу бетіне із қалдырмай біркелкі жағылады. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, бұл бірнеше рет қолданған кезде де оның қабыршақтанып кетуіне жол бермейді. Мырышталған бюгель коррозияға ұшырамайды және ұзақ уақыт қызмет етеді. Ролик бояу процесінде ұсталып қалмайды, бұл жабынның бетіне қайтарылуын барынша арттырады және жұмыс ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Түктің биіктігі | 4 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиакрил, жүн |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 6953888533112 |
- Бағасы: 738 ₸

