
INGCO ӨНЕРКӘСІПТІК 100 мм флейталық сырлаушы жаққыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені: 4"
Майлы негіздегі бояулар үшін
Жоғары сапалы қылшықтар
Бірегей дизайнерлік пластикалық тұтқа
Қылшықтың ұзындығы: 70 мм
Қалыңдығы: 22 мм
Түрлі-түсті жең бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Қылшықтардың ұзындығы | 70 мм |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Түрі | қылқалам тегіс |
| Қалыңдық | 22 мм |
| Ені | 100 мм мм |
- Бағасы: 3 050 ₸

