
INGCO Бояу жаққышы 25 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені:1″
Майлы негіздегі бояулар үшін
Бірегей дизайнерлік пластикалық тұтқа
Қылшықтың ұзындығы: 45 мм
Қалыңдығы: 10 мм
Заттаңба бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Қылшықтардың ұзындығы | 45 мм |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Түрі | қылқалам тегіс |
| Қалыңдық | 10 мм |
| Ені | 25 мм мм |
- Бағасы: 220 ₸

