
Ауыстырмалы білікше, "Грейтекс", 180 мм, түк 12 мм, D 48 мм, D тұтқалар 8 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик Matrix "GREYTEX" 80735 полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, роликтің ені 180 мм және диаметрі 48 мм диаметрі 8 мм бюгельге орнатылады. Орташа ұзындықтағы қада тек тегіс беттерді ғана емес, сонымен қатар кедір-бұдыр беттерді де толығымен бояуға мүмкіндік береді. Ішкі және сыртқы әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде лактарды, бояуларды, эмальдарды, сондай-ақ басқа да лак-бояу материалдарын жағу үшін қолданылады. Артықшылықтары Тон тоқыма негізіндегі полиакрилден жасалған, оның талшықтары құлап кетпейді және шатаспайды, илектелгеннен кейін пішінін қалпына келтіреді, сонымен қатар бояу материалдарын жақсы таратады. Жоғары бояу алмасу қасиеттері роликпен жұмыс істеуді жеңілдетеді, өйткені ол бояуды жақсы сіңіреді және таратады. Шубаның тігісі жоқ, ал оның шеттері қырқылып, боялған бетінде жолақтар қалмайды. Үлбірдің Termofusion технологиясы бойынша роликке бекітілуі оның қарқынды пайдалануға төзімділігін қамтамасыз етеді. Ролик бюгельге бірнеше секунд ішінде орнатылады, бұл оны ауыстыруға кететін уақытты үнемдейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.09 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 6953888533013 |
- Бағасы: 560 ₸

