
INGCO ӨНЕРКӘСІПТІК 25 мм флейталық сырлау қылқаламы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені: 1″
Майлы негіздегі бояулар үшін
Жоғары сапалы қылшықтар
Бірегей дизайнерлік пластикалық тұтқа
Қылшықтың ұзындығы: 51 мм
Қалыңдығы: 16 мм
Түрлі-түсті жең бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Қылшықтардың ұзындығы | 51 мм |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Түрі | қылқалам тегіс |
| Қалыңдық | 17 мм |
| Ені | 25 мм мм |
- Бағасы: 660 ₸

