
"Микрофибра" ауыстырмалы білікше, Қасбеттік, 180 мм, түк 15 мм, D 60 мм, D тұтқалар 8 мм, полиэстер MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын ролик MTX "МИКРОФИБРА" 80701, 15 мм полиэфирлі қадасы бар, ролик диаметрі 60 мм және ені 180 мм диаметрі 8 мм бюгельдер үшін жарамды. Ролик кедір-бұдырлы беттерде тиімді және қасбеттік жұмыстарға ұсынылады, өйткені ол үлкен аумақты тез бояуға қабілетті. Көбінесе жоғары ағымды лак-бояу материалдарымен жұмыс істеу үшін қолданылады. Артықшылықтары Бояу шашырамай тегіс орналасады, өйткені тонның бояу алмасу қасиеттері жоғары. Белсенді пайдаланған кезде, термофузия технологиясы бойынша роликке бекітілгендіктен, үлбір роликтен қабыршақтанбайды. Тон бояу кезінде жолақ қалдырмайды, өйткені оның жиектері өңделген, ал тігісі жоқ. Жылдам босатылатын конструкцияның арқасында роликті ауыстыру бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 15 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 60 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиэстер |
| Қолдану | ішкі және сыртқы жұмыстарға арналған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996025292 |
- Бағасы: 1 010 ₸

