
Қасбеттік жұмыстарға арналған ауыстырылатын ролик, астары бар, 180 мм, қадасы 18 мм, D 55 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Полиакрилден жасалған қадасы 18 мм, ені 180 мм және диаметрі 55 мм болатын MTX 80762 қасбеттік жұмыстарға арналған ауыстырылатын ролик 8 мм бюгельдер үшін жарамды. Ол жалпы сырлау жұмыстарына, қасбеттер мен қабырғаларды сырлауға, соның ішінде өрескел сыланған беттерге, тегістелмеген ағашқа, гофрленген металға қолданылады. Ұзын қада бедерлі беттерді жақсы бояуға мүмкіндік береді. Төсем есебінен ұлғайтылған диаметрдің арқасында ролик бір өтуде айтарлықтай аумақты өңдейді. Артықшылықтары Тон химиялық заттарға төзімді полиакрилден жасалған, яғни роликті бояудың кез келген түрімен қолдануға болады. Түк пішінін жақсы ұстайды, соның арқасында бояуды тиімді сіңіреді және береді. Полиакрилден жасалған талшықтар құлап кетпейді және шатаспайды, илектелгеннен кейін пішінін қалпына келтіреді, сонымен қатар бояу материалдарын жақсы таратады. Шуба термиялық әдіспен шығыршыққа желімделген, сондықтан қарқынды пайдаланған кезде де қабыршақтанып кетпейді. Тонның тігісі жоқ, сондықтан бояу қабатында жолақтар қалдырмайды. Ролик тұтқаға оңай орнатылады, бұл оны ауыстыру уақытын үнемдейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 300 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 55 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | полиакрил |
| Қолдану | қасбеттік жұмыстар үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996017495 |
- Бағасы: 1 003 ₸

