
INGCO Бояу жаққышы 75 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ені: 3"
Майлы негіздегі бояулар үшін
Бірегей дизайнерлік пластикалық тұтқа
Қылшықтың ұзындығы: 57 мм
Қалыңдығы: 12 мм
Заттаңба бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Қылшықтардың ұзындығы | 57 мм |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Түрі | қылқалам тегіс |
| Қалыңдық | 12 мм |
| Ені | 75 мм мм |
- Бағасы: 900 ₸

