
Синтетикалық қасбеттік жұмыстарға арналған ауыстырылатын ролик, 250 мм, қадасы 18 мм, D 48 мм, D тұтқалары 8 мм, полиакрил Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қасбеттік жұмыстарға арналған синтетикалық ауыстырылатын ролик Matrix 80759 полиакрилден жасалған 18 мм қадасы бар, ені 250 мм және диаметрі 48 мм, 8 мм бюгельге орнатылған. Ұзын қадалы үлбір тегіс емес беттерді өрескел текстурамен бояйды: ағаш, сыланған қабырғалар, гофрленген металл, бетон және кірпіш, ғимараттардың сыртқы қабырғалары және т.б. Полиакрил ЛБМ кез келген түрімен білікшені қолдануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ені 250 мм және диаметрі 48 мм болатын ролик үлкен беттерді бояуды айтарлықтай жылдамдатады. Полиакрилді үлбір пішінді жақсы ұстайды және үзілу жүктемелерінен қорықпайды, бұл қасбеттік жұмыстардың жоғары сапасына кепілдік береді. Ойластырылған конструкция шығыршықтың еркін айналуын қамтамасыз етеді, бұл бояудың бетке қайтарылуын барынша арттырады. Ролик тез босатылатын қосылымның арқасында бірнеше секунд ішінде бюгельге бекітіледі. Шуба Termofusion технологиясын пайдалана отырып, шығыршыққа желімделген, осылайша оны бекітудің сенімділігіне және қарқынды қолдану кезінде деформациядан қорғауға қол жеткізіледі. Ролик бояудың жолақтарсыз және іздерсіз біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді, өйткені үлбірде тігіс жоқ, оның шеттері кесілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Түктің биіктігі | 18 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 808-Үлбір білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 48 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 8 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800043863 |
- Бағасы: 836 ₸

