
Синтетикалық орташа тегіс беттерге арналған ауыстырылатын шағын ролик, 100 мм, қадасы 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын синтетикалық шағын ролик MTX 80711 ені 100 мм, қада ұзындығы 12 мм және ролик диаметрі 16 мм болатын орташа тегіс беттерге арналған, диаметрі 6 мм бюгельдер үшін жарамды. Ол кедір-бұдыр және тегіс беттердің шағын және жету қиын жерлерін бояуға ыңғайлы. Ішкі және сыртқы әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде эмальдарды, бояуларды, лактарды, сондай-ақ басқа да лак-бояу материалдарын жағу үшін қолданылады. Оның қызмет ету мерзімі ұзақ, жартылай тегіс беттер үшін оңтайлы, сонымен қатар тегіс және кедір-бұдыр беттерге жарамды. Артықшылықтары Полиакрилден жасалған ролик су негізіндегі бояуларды немесе еріткіштері шектеулі бояуларды жағу үшін қолданылады. Роликті қолдану жұмысты жеңілдетеді және бояуды тұтынуды азайтады, өйткені ол бояуды жақсы сіңіреді және береді. Полиакрилден жасалған түк тозуға және үзілу жүктемелеріне төзімді, сондықтан ролик қарқынды қолдану үшін жарамды. Ролик бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады — үлбір Termofusion технологиясы негізінде мықтап бекітілген. Роликті ауыстыру жылдам босатылатын дизайнға байланысты бірнеше секундты алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 107 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.015 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996017662 |
- Бағасы: 172 ₸

