
INGCO Өнеркәсіптік ракль щеткасы 120 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі: 5" (120 * 30 мм)
Майлы негіздегі бояулар үшін
Қылшықтың ұзындығы: 70 мм
Қалыңдығы: 28 мм
Жоғары сапалы қылшықтар
бірегей дизайндағы пластикалық тұтқа
Түрлі-түсті жең бойынша оралған
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | INGCO |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | INGCO |
| Қылшықтардың ұзындығы | 70 мм |
| Бандаж материалы | металл |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Түрі | макловиц щеткасы |
| Қалыңдық | 28 мм |
| Ені | 120 мм мм |
- Бағасы: 4 350 ₸

