
"Грейтекс" шағын ауыстырмалы білікшесі, 100 мм, түгі 12 мм, D 16 мм, D тұтқалары 6 мм, полиакрил
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ауыстырылатын мини-ролик MTX "GREATEX" 80708 полиакрилден жасалған қадасы 12 мм, ені 100 мм және диаметрі 16 мм диаметрі 6 мм бюгельге орнатылады. Көптеген беттерге жарамды: сыланған, бетон, ағаш, металл және т.б. Ықшам өлшеміне байланысты ролик жету қиын жерлерді бояуға ыңғайлы және шағын аумақтардың беттері үшін қолданылады. Артықшылықтары Ролик химиялық еріткіштерге төзімді, сондықтан оны бояудың барлық түрлерімен қолдануға болады. Қалыптың жоғары тұрақтылығы бояудың жақсы қайтарылуын және оның біркелкі жағылуын қамтамасыз етеді. Тон тоқыма негізіндегі полиакрилден жасалған, оның талшықтары түсіп кетпейді және шатаспайды, илектелгеннен кейін пішінін қалпына келтіреді, сонымен қатар бояу материалдарын шашырамай және дақ қалдырмай жақсы таратады. Тон термиялық әдіспен шығыршыққа мықтап бекітілген, сондықтан шығыршық ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.019 кг |
| Түктің биіктігі | 12 мм |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 813-Валики меховые /Китай/ |
| Диаметрі | 16 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полиакрил |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996017471 |
- Бағасы: 213 ₸

