
"Бөшке" қысқыш ролик, 50 мм, пластмасса, D тұтқалары 6 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластмассадан жасалған, ені 50 мм, тұтқасының диаметрі 6 мм болатын MTX "Бөшке" 80636 қысқыш ролик тұсқағазды желімдеу кезінде тігістерді айналдыруға арналған. Оны қолдану жұмыстың сапасын арттырады — роликтің тегіс бетінің арқасында тұсқағазды мықтап басып, тегістеуге, ауа көпіршіктерінен арылуға болады. Артықшылықтары Тұтқа мен ролик пластмассадан жасалған — құралдың салмағы небәрі 78 г, қол ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршамайды. Бюгель металдан жасалған — шығыршық басқан кезде сынбайды. Саусақтарға арналған тіректері бар арнайы пішінді тұтқа тұтқаның сенімділігін қамтамасыз етеді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.078 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 810-Валики прижимные |
| Диаметрі | 38 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | пластик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027753 |
- Бағасы: 435 ₸

