
Тұтқасы бар резеңке қысқышты білікше, 150 мм, D тұтқалары 6 мм MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резеңке қысқыш ролик MTX 81015, 150 мм, диаметрі 6 мм тұтқасы бар, жөндеу және құрылыс жұмыстары үшін қолданылады. Ол тұсқағаздың барлық түрлерін, сондай-ақ басқа жұқа парақ материалдарын жабыстыруға жарамды. Ролик кенепті буындардағы жылдам және біркелкі тегістеуге және ауа көпіршіктерін кетіруге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Шығыршық төсемі жұмсақ көбік резеңкеден жасалған, ол тіпті қатты қысым кезінде тұсқағаздың зақымдалуын болдырмайды. Эргономикалық пішінді тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, соның арқасында құралмен жұмыс істеу ыңғайлы. Хромдалған бюгель төзімді және тоттан қорықпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.179 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 810-Валики прижимные |
| Диаметрі | 44 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Тон материалы | көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | флексопакет |
| Штрих-код | 4044996020877 |
- Бағасы: 684 ₸

