
Сабы бар құймалы едендерге арналған инелі білікше, 200 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сабы бар Сибртех 81100 инелі білікшесі, ұзындығы 200 мм, құймалы едендерді монтаждау кезінде пайдаланылады. Сұйық жабынның қалыңдығынан ауа көпіршіктерін негіздің бетіне жайылған ерітінді бойымен қарқынды айналдыру арқылы кетіруге мүмкіндік береді. Ені 200 мм болғандықтан, роликті тар жерлерде және бұрыштарда қолдануға болады. Ұзындығы 13 мм инелер шағын қалыңдықтағы жабындар үшін жарамды. Артықшылықтары Валия тегіс полимерлі еденді сапалы орнатуға арналған әмбебап құрал болып табылады. Біліктің өзегі металл болып табылады, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Ролик ерітіндіден оңай жуылады, сондықтан оған күтім жасау өте оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.303 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 811-Ине тәріздес білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 70 мм |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Тон материалы | полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800031167 |
- Бағасы: 1 030 ₸

