
Өздігінен тегістейтін едендерге арналған ине ролик, 300 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Сибртех 81102 инелі білікшесі құймалы едендерді монтаждау кезінде пайдаланылады. Сұйық жабынның қалыңдығынан ауа көпіршіктерін негіздің бетіне жайылған ерітінді бойымен қарқынды айналдыру арқылы кетіруге мүмкіндік береді. Ені 300 мм болғандықтан, роликті үлкен аумақтың бетінде пайдалануға болады. Ұзындығы 13 мм инелер шағын қалыңдықтағы жабындар үшін жарамды. Артықшылықтары Валия тегіс полимерлі еденді сапалы орнатуға арналған әмбебап құрал болып табылады. Біліктің өзегі металл болып табылады, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Ролик ерітіндіден оңай жуылады, сондықтан оған күтім жасау өте оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.71 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 811-Ине тәріздес білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 70 мм |
| Тон материалы | полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800031181 |
- Бағасы: 1 596 ₸

