
Бетонға инелі білікше, Сибртех 300 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 81106, 300 мм бетонға арналған инелі ролик құрылыста немесе жөндеуде қолданылады және бетон төсеніштерін құю үшін қажет. Құрал бетін сапалы тегістеуге және ауа көпіршіктерін кетіруге мүмкіндік беретін ұзындығы 26 мм инелермен жабдықталған. Артықшылықтары Жеңіл және берік полипропилен — роликті шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге болады. Біліктің ені 300 мм жетуге қиын жерлерде бетті өңдеуге мүмкіндік береді. Бюгель тозуға төзімді болаттан жасалған, яғни құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 330 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1 кг |
| Топ | Біліктер |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 811-Ине тәріздес білікшелер /Ресей/ |
| Диаметрі | 105 мм |
| Тон материалы | полипропилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800031228 |
- Бағасы: 2 147 ₸

