
Жабысқақ таспа, 36 мм х 40 м, түсі мөлдір Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88841, 36 мм х 40 м жабысқақ таспа, мөлдір түсті, беттерге сенімді адгезияны қамтамасыз етеді, сондықтан қораптарды кейінірек тасымалдау және сақтау үшін орау кезінде пайдалы болады. Ашық ауада және төмен температурада сақталатын жоғары адгезиялық қасиеттерге ие. Артықшылықтары Полипропилен пленкасына негізделген таспа жоғары механикалық беріктікке ие. Сапалы желім қабатының арқасында таспа бетіне мықтап жабысады. Мөлдір таспа мазмұнның сипаттамалары туралы ақпаратты сақтау қажет қораптарды орау үшін жарамды. Картон-қағаз төлке оңай қайта өңделеді және кәдеге жарату кезінде экологияға зиян келтірмейді. Ені 36 мм болғандықтан, таспа шағын беттерді желімдеу үшін жарамды. 40 метрлік таспа көптеген қораптарды орау үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 95 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 40 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4606800022189 |
- Бағасы: 180 ₸

