
Жабысқақ таспа, 48 мм х 25 м, қоңыр Сибртех түсі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 88846, 48 мм х 25 м жабысқақ таспа, қоңыр түсті, беттерге сенімді адгезияны қамтамасыз етеді, сондықтан қораптарды кейінірек тасымалдау және сақтау үшін орау кезінде пайдалы болады. Ашық ауада және төмен температурада сақталатын жоғары адгезиялық қасиеттерге ие. Артықшылықтары Полипропилен пленкасына негізделген таспа жоғары механикалық беріктікке ие. Сапалы желім қабатының арқасында таспа бетіне мықтап жабысады. Картон-қағаз төлке оңай қайта өңделеді және кәдеге жарату кезінде экологияға зиян келтірмейді. Ені 48 мм болғандықтан таспа үлкен беттерді желімдеу үшін жарамды. көптеген қораптарды орау үшін 25 метрлік таспа жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қоңыр |
| Ені | 48 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 888-Желімдейтін таспа, таспалар |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800026224 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

