
Қара жабысқақ таспа, 50 мм х 10 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 50 мм x 10 м Matrix 88858 қара электрлік таспа сымдарды электрлік оқшаулауға арналған. Ені 50 мм болғандықтан, ол үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жарамды. Артықшылықтары Электрлік таспа электр сымдарымен жұмыс істеу үшін өзін жақсы дәлелдеді, өйткені ол 5000 В дейінгі жұмыс кернеуіне төтеп бере алады. Құрамы бойынша үйлестірілген акрил жабысқақ қабатының арқасында таспаның жабысқақтық көрсеткіштері жоғары. ПВХ таспасы беріктігімен, серпімділігімен және ылғалға төзімділігімен, сондай-ақ тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Таспа жасалған поливинилхлорид жануға төзімді, бұл пайдалану қауіпсіздігін арттырады. Таспа жұмыстың үлкен көлеміне жетеді, себебі ол 10 м орамда жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 50 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.107 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022857 |
- Бағасы: 470 ₸

