
Қорғаныш үлдір, 4 х 5 м, 15 мкм, полиэтиленді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тығыздығы 15 мкм және өлшемі 4 х 5 м Matrix 88827 қорғаныш полиэтилен пленкасы құрылыс, жөндеу, сырлау жұмыстары кезінде заттарды бояудан, шаңнан, жоңқалардан, химиялық заттардан қорғайды. Оны ластанудан қорғау үшін көлікті, терезелерді, жиһазды жабу үшін пайдалануға болады.Артықшылықтарыпленка су өткізбейтін, еріткіштерге және басқа химиялық заттарға төзімді.Әмбебап жабын материалы қолдануға ыңғайлы және оны заттардың үстіне оңай жабуға немесе кесектерге кесуге болады.Электростатикалық үлдір заттардың пішінін оңай қабылдайды, сондықтан олардың айналасына тығыз орналасады.Пленка жоғары беріктік сипаттамаларына ие және созылған кезде жыртылмайды.Пленка жасалған бастапқы полиэтиленде бөгде қоспалар болмайды.Ыңғайлы пакет жабын материалын қауіпсіз тасымалдауға және сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.04.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.АД65.В.10413-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | \r\ЖШС "ИСТ" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.АД65.В.10413-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Үлдірдің қалыңдығы | 15 мкм |
| Ені | 4 мм |
| Штрих-код | 4044996083117 |
- Бағасы: 1 081 ₸

