
Фумлента, 12 мм х 10 м Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 12 мм х 10 м болатын фумлента Спарта 888545 алмалы-салмалы пластик, металл пластик және металл құбырларды гидрооқшаулау үшін қолданылады. Өнім қажетті сәйкестікті, тығыздауды және толық тығыздауды қамтамасыз етеді. Бұл сантехниканы, суару жүйелерін төсеу кезінде пайдалы болады және тұрмыстық қажеттіліктерге пайдалы болады.Артықшылықтарықолдануды жеңілдету үшін фумлента пластмасса жеңге оралған және қорғаныс қақпағы бар.Фумлента химиялық заттарға, қышқылдарға, сілтілерге, температураның өзгеруіне, майларға және бензинге төзімді және іс жүзінде ыдырамайтын, ұзаққа созылатын фторопласттан жасалған.Таспаны монтаждау/бөлшектеу қарапайым және жылдам, себебі бұл арнайы дағдыларды қажет етпейді.Жоғары иілгіштік бұйымның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді, ол уақыт өте келе өзінің қасиеттерін жоғалтпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 10 м |
| Ені | 12 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 55 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.014 кг |
| Топ | Сырлаушы таспалар, скотчтар, жабысқақ таспалар, "ФУМ" таспалары, тығыздағыштар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 889-Изолента, фумлента, пленка защитная |
| Тығыздығы | 0,2 г/м3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996108452 |
- Бағасы: 118 ₸

