
Плитка кескіш-тістеуік, 200 мм, матрицалық алюминий қоршауымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий қоршауы бар, ұзындығы 200 мм матрицалық 87830 плитка кескіш-кескіштер плиткаға қажетті пішінді беруге көмектеседі: түзу немесе бұйра. Тұрмыстық қаптау жұмыстарын жүргізу кезінде шеберлерге пайдалы болады.Артықшылықтарыалюминий бұрыштық аялдамасы қалыңдығына қарамастан плиткамен толық жанасуды қамтамасыз етеді.Оңтайлы қайрау бұрышы бар кескіш кесу процесінде сынықтар мен бұдырларды қалдырмайды.Жұмыс ролигі жұмыстың тиімділігі үшін ВК-8 қатты қорытпасынан жасалған.Резеңкеленген бедерлі тұтқалардың арқасында құрал қолында сырғып кетпейді.Плитка кескіш-тістеуіктерді жеңіл салмағы 245 г және ұзындығы 200 мм болғандықтан жұмыс қапшығында тасымалдауға ыңғайлы.Құрал техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді және пайдалану оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Матрикс |
| Салмақ | 0.245 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | МАТРИКС |
| Топ | Плиткорезы-кусачки |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 878-Плиткорезы-кусачки |
| Кесетін элементтердің саны | 1 |
| Тұтқаның материалы | ПВХ |
| Кесетін элемент | ролик |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шыны қалыңдығы | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996019420 |
- Бағасы: 1 413 ₸

