
Ереже алюминийден жасалған "Трапеция", 2 қаттылық қыры, L-3.0 м Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Трапеция" 89605 алюминий ережесі, ұзындығы 3,0 м, 2 қатайтқышы бар, артық жағылған ерітіндіні кетіруге және қабырғаларды тегістеуге арналған құрал. Сондай-ақ соңғы өңдеу алдында беттің тегістігін бақылау үшін қолданылады. Берік алюминий қорытпасынан жасалған, құрылыс жұмыстары үшін қолданылады.Артықшылықтарыекі қатайтқыш арматураның иілу жүктемелеріне төзімділігін арттырады.Тараптардың бірінде бойлық ойық бар, бұл ереженің беріктігін арттырады.Ойықтың арқасында құралды жұмыс кезінде ұстауға ыңғайлы.Сүйір жиегі ерітіндінің ағындарын оңай кесуге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.76 кг |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 3030 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90.1 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Правила |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 896-Правила |
| Қаттылық қырларының саны | 2 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800032362 |
- Бағасы: 5 245 ₸

