
Ереже алюминий деңгейімен, L-3.0 м, 2 тұтқасы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89641, L-3,0 м, 2 тұтқасы бар алюминий ережесі құрылыс қоспаларымен жұмыс істегенде жаңадан бастағандар мен тәжірибелі шеберлер үшін пайдалы. Оның арқасында көлденең/тік беттерде ерітінділердің өнімділігі, таралу тиімділігі және тегістелуі қамтамасыз етіледі. Кіріктірілген деңгей жұмыстың дәлдігін арттырады.Артықшылықтарыалюминий, оның ережесі жасалған, оның жоғары пайдалану сипаттамаларын қамтамасыз етеді: беріктік, сенімділік, коррозияға төзімділік, жеңілдік, күтімнің қарапайымдылығы.Ішкі қаттылық қабырғасы ереженің деформацияға және кернеулерге төзімділігін арттырады.Колбалары бар екі көзше маяктар мен профильдер бойынша жұмыс істеуге, тік және көлденең бақылау үшін беткейлерді орнатуға мүмкіндік береді.Ереже ыңғайлы пайдалану үшін екі тұтқамен жабдықталған.Ереженің ұзындығы 3 м бір уақытта үлкен аумақты тегістеуге және маяктардың тығыздығын азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.45 кг |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 3000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Правила |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 896-Правила |
| Көзшелер саны | 2 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996028859 |
- Бағасы: 10 910 ₸

