
Matrix қорғаныш торы бар дөңгелек кафель бұрғысы (балерина)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix "Балерина" 88240 плиткасына арналған дөңгелек бұрғы қорғаныс торымен жабдықталған, ол шеберді жабдықты пайдалану кезінде жарақаттанудан қорғайды және үлкен жоңқаларды ұстайды. Бұрғы плиткада, плиткада, қатты пластмассада үлкен диаметрлі тесіктерді алу үшін қолданылады.АРТЫҚШЫЛЫҒЫК8 карбидті бұрғылау қондырғысының кесу жиектерінің арқасында бұрғы жұмысты тез бітіреді және тегіс тесіктерді алуға мүмкіндік береді.Бұрғы ойығының диаметрі 20-94 мм диапазонында оңай және жылдам реттеледі.Цилиндрлік саңылау бұрғылауды кез келген бұрғыларға орнату мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 115 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.29 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Пәндер саны | 3 |
| Максималды диаметрі | 94 мм |
| Өңдеу материалы | тақта |
| Пластинаның материалы | ВК8 |
| Минималды диаметр | 20 мм |
| Пластинаның түрі | нож |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022154 |
- Бағасы: 3 367 ₸

