
Еден жабындарын төсеу кезінде түзетуге арналған пластикалық аралық сыналар, 20 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88101 пластикалық аралық сыналар, қаптамада 20 дана, еден жабындарын төсеу кезінде реттеуге арналған. Олар ламинат пен қабырға арасында оның жұмыс кезінде деформациялануын болдырмау үшін біркелкі саңылау жасауға мүмкіндік береді. Сыналар сонымен қатар ламинаттың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, орнату кезінде оның жылжуына жол бермейді. Артықшылықтары Пластикалық сыналар ылғал мен плитка желімінің әсерінен деформацияланбайды, бұл жұмыс дәлдігін арттырады. Сыналардағы қабырғалар олардың сенімді бекітілуін және оңтайлы саңылау қашықтығын таңдау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Қаптамада шағын аумақта жұмыс істеуге арналған 20 сына бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.092 кг |
| Топ | Еден жабындарын төсеуге арналған құрылғылар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 881-Еден жабындарын төсеуге арналған құрылғы |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | для ламината |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051758 |
- Бағасы: 669 ₸

