
Еден жабындарын төсеуге арналған Matrix жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 88100 жинағы еден жабындарын дұрыс төсеу үшін қолданылады. Оның көмегімен ламинатты әлдеқайда жылдам орнатуға болады және сонымен бірге ақаулар мен зақымдарсыз жоғары сапалы нәтижеге қол жеткізуге болады. Жинақ монтаждау үшін қажеттінің барлығын қамтиды: блок, кронштейн және аралық сыналар. Сыналар бірінші қатардың туралануының дәлдігін және панельдер мен қабырға арасындағы саңылауды реттеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Бекіткіш тығыз шөгу үшін соңғы қатарды құлатуға мүмкіндік береді. Егер түйіспелерді балғамен қағу қажет болса, блок панельдердің құлпын қорғайды. Артықшылықтары Сыналар берік полипропиленнен жасалған, ол панельдердің қысымымен деформацияланбайды. Монтаждау кронштейні болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Оңтайлы пішіндегі сыналардың қырлы беті бар, сондықтан олар мықтап бекітіледі. Жиынтыққа 40 сына кіреді, бұл орташа өлшемді бөлмеге жеткілікті. Еуро аспасы бар қорап жинақты ыңғайлы тасымалдауға және оны стендке іліп қоюға мүмкіндік береді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 46 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 287 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 79 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Топ | Еден жабындарын төсеуге арналған құрылғылар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 881-Еден жабындарын төсеуге арналған құрылғы |
| Материал | Пластик |
| Мақсаты | для ламината |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996068213 |
- Бағасы: 3 135 ₸

