
Өздігінен жабысатын серпянка, 100 мм х 90 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89012 ені 100 мм және ұзындығы 90 м өздігінен жабысатын орақ ойықтарды, жарықтар мен буындарды нығайтуға арналған. Қабырғаларды сылау үшін, атап айтқанда, гипсокартон табақтарын монтаждау кезінде қолданылады. Сондай-ақ, ДВП, ДСП, металл және басқа материалдар үшін жарамды. Беттердің беріктік сипаттамаларын арттырады. Серпянка таңғыш тоқу әдісімен жасалған, бұл оған беріктік береді. Торлы құрылымның арқасында оның астында ауа көпіршіктері пайда болмайды. Оны пайдалану үшін арнайы құралдар қажет емес — оны қайшымен оңай кесуге болады. Таспа-серпянка әрлеу жұмыстары кезінде қолданылады.АртықшылықтаРыкүкірт шыны талшықтан жасалған, ауа мен ылғалға төзімді, сондықтан оны ылғалдылығы жоғары бөлмелерде қолдануға болады.Тор агрессивті ортаның әсеріне шыдайды және құрылыс қоспаларымен жанасу нәтижесінде бұзылмайды.Полимерлі шыны талшықты таспа уақыт өте келе бұзылмайды және өзінің қасиеттерін жоғалтпайды, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады.Кептірмейтін желім қабаты торға біркелкі жағылады, сондықтан ол оңай және тез жабысады.Шыны талшықты таспа қауіпті заттарды шығармайды және қағаз жеңге оралған, ол жойылған кезде қоршаған ортаға зиянды әсер етпейді.Таспаның материалы тұтанғыш емес, сондықтан оны пайдалану мүлдем қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Серпянки |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 890-Серпянкалар |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Өздігінен жабысатын | Да |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996098661 |
- Бағасы: 3 364 ₸

