
Сырлаушы қарындаш, 250 мм, қаптамада 12 дана, Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм Спарта 848055 бояу қарындашы, 12 дана. қаптамада, әртүрлі сырлау, құрылыс және ағаш ұстасы жұмыстарын орындау кезінде таңбалауға арналған. Бұл жеке және кәсіби шеберлер үшін пайдалы болады. Қаттылығы орташа HB әмбебап қарындаш беттердің көптеген түрлеріне жарамды. Артықшылықтары Жұмсақ қорғасын бетті сызып тастамайды, айқын, бірақ қарама-қарсы емес із қалдырады, ол бетті бояғаннан кейін көрінбейді. Ашық қызғылт сары түсінің арқасында қарындаш құралдар арасында жақсы көрінеді. Қарындаш сопақ пішінінің арқасында бетінен сырғып кетпейді. Қорғасын бояу қарындаштарына арналған арнайы қайрауыштың көмегімен оңай қайралады (мысалы, арт. 84800) Ұзартылған профилі бар 12 қарындаш үлкен көлемдегі жұмыс үшін жеткілікті.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Өзек материалы | графит |
| Қорғасынның қаттылығы | HB |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | сопақша |
| Штрих-код | 4044996068268 |
- Бағасы: 1 453 ₸

