
КРДП қолмен жұмыс істейтін бояу бүріккіші ("Оскар" бүріккіші) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Оскар" КРДП қолмен жұмыс істейтін бояу бүріккіш тұтқырлығы төмен сулы-борлы, сулы-әктасты және сулы-желімді бояу құрамдарын механикалық бүркуге арналған. Бояу жұмыстарының шағын көлемін орындауға, сондай-ақ тығыздығы 1,3 х 103 кг/м3 дейін отқа төзімді, сулау, желімдеу, жуу және басқа ерітінділерді бүрку үшін жарамды. Жұмыс қысымы 0,5 мПа, бұл 1,4 л/мин өнімділікті қамтамасыз ету үшін жеткілікті. Бүріккіш бояу электр желісіне және компрессорларға тәуелді емес, бұл оны саяжайда және саяжайда таптырмас көмекші етеді. Артықшылықтары: Қарапайым құрылғы — бояу бүріккіш механикалық сорғы мен бүріккіш түтіктен тұрады, іс жүзінде сынуға ұшырамайды және ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған. Корпус металдан, ал ішкі бөліктері коррозияға төзімді материалдардан жасалған, сондықтан бояу бүріккіш зақымданудан және тоттан қорықпайды. Бүріккіш қоспасы бар контейнерді үнемі өзіңізбен бірге алып жүрудің қажеті жоқ, себебі сору шлангінің ұзындығы 1,5 м, ал ағызу шлангінің ұзындығы 3,9 м.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.08.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №2257 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№2257.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 5.4 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Баллон көлемі | 2.5 л |
| Жұмыс қысымы | 500 кПа |
| Бояу құрамының шығыны | 1,4 л/мин |
| ЛБМ бүрку тәсілі | HVLP |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4810483002721 |
- Бағасы: 46 340 ₸

