
Сибртех құм-қиыршықтас қоспалары үшін мырышталған болаттан жасалған миксер, D 120 мм, L 570 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыс-әрлеу жұмыстарына арналған. Миксер электр құралдарына арналған мырышталған саптама болып табылады және құм мен қиыршық тас қоспаларын араластыру үшін қолданылады. Миксердің берік металл конструкциясы қалың, ауыр қоспаларды араластыруға мүмкіндік береді. Дөңгелектің арнайы пішіні жылдам араластыруды қамтамасыз етеді. Шанақтың өлшемі - 10 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 570 мм |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 570 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 120 мм |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Мақсаты | для песчано-гравийных смесей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996063799 |
- Бағасы: 1 908 ₸

