
Сибртех құм-қиыршықтас қоспалары үшін мырышталған болаттан жасалған миксер, D 80 мм, L 450 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыс-әрлеу жұмыстарына арналған. Миксер электр құралдарына арналған мырышталған саптама болып табылады және құм мен қиыршық тас қоспаларын араластыру үшін қолданылады. Миксердің берік металл конструкциясы қалың, ауыр қоспаларды араластыруға мүмкіндік береді. Дөңгелектің арнайы пішіні жылдам араластыруды қамтамасыз етеді.шанақтың өлшемі - 8 мм.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 450 мм |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 80 мм |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Мақсаты | для песчано-гравийных смесей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996063942 |
- Бағасы: 852 ₸

