
Конусты тіктеуіш, 400 г, бау 5 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 400 г Matrix 84834, 5 м баумен толықтырылған конустық сызғыш тік жазықтықта тегістікті немесе ауытқулардың болуын анықтау үшін қолданылады. Конус пішінді корпус тамаша туралауға ықпал етеді. Салмағы артқан 400 г тіктеуіш сыртқы жұмыстар барысында ыңғайлы, себебі желдің әсерінен ауытқуларға азырақ ұшырайды. Артықшылықтары Тік сызықтың болат конструкциясы беріктік пен сенімділікпен сипатталады. Шұңқыр мырышталған, соның арқасында оны коррозиядан қорғауға болады. Шнур мен тіктеуіштің арнайы жалғануы жұмыстың дәлдігін арттырады, өйткені жүк айналмайды. Нейлон өрілген бау жоғары ресурспен ерекшеленеді және 1 кг-ға дейінгі үзілу жүктемелеріне төтеп бере алады. Биік қабырғаларды, соның ішінде ғимараттың сыртын белгілеу үшін 5 м сым жеткілікті. Ықшам салпыншақ қалтаңызға оңай сыйып кетеді, бұл оны тасымалдауға ыңғайлы. Құрылғы оның сақталуын қамтамасыз ететін көпіршікті қаптамаға салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.417 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Баудың ұзындығы | 5 қараңыз |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | конусный |
| Штрих-код | 4044996024929 |
- Бағасы: 1 177 ₸

